| eunumberone a întrebat:

Am un subwoofer cu o boxa de 4 omi si 15 w si as vrea sa ii atasez o boxa de 3 omi si 30 w ( aceasta boxa de 30 w e mai mare si in inch. dar nu e problema ) Spuneti-mi are vreo problema daca fac aceasta treaba? Intrebati-ma daca vreti sa mai stiti si altceva! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dayiii96 a răspuns:

Nu cred ca ar fi vreo problema.

| eunumberone explică (pentru Dayiii96):

Nu stiu...ma gandesc ca se arde ceva inauntru.

5 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Ar trebui mai bine sa întrebi la un service care repara si se ocupa cu asa ceva ei sigur trebuie sa stie.

| Dayiii96 a răspuns:

Desi nu ar trebui pentru ca daca subwooferul e mai slab ca boxa nu o sa ii dea. puterea de care ea are nevoie

| nibiru5 a răspuns:

Nu are nimica pentru ca boxa e mai mare, daca era mai mica nu era bine pentru ca nu facea fata si se ardea

| eunumberone explică (pentru nibiru5):

Ma gandesc ca boxa care eu o atasez acolo sa fie de o forta mai mare si sa imi arta tot subwooferul adica toate piesele ce i inauntru acolo