| anonim_4396 a întrebat:

Salut as dori si eu sa imi spuneti daca stiti, desigur! un site unde mi-au putea comanda tricoul dar inainte de asta sa mi-l pot personaliza cum vreau eu, adica sa ii pot pune un logo creat ps, ma rog ati inteles idee, daca stiti pls lasati-mi linkul dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Mtz_1845 a răspuns:

Http://www.foxprint.ro/ sunt de calitate inalta si pretul e acceptabil. Sper sa merite funda. :D

1 răspuns:
| IancuSilviu a răspuns:

Cauta pe google tricouri personalizate. era un site dar nu stiu cum se numeste laughing era 70lei tricoul