| sebi_3609 a întrebat:

Salut as vrea sa incep sa ma dau cu skate azi a fost prima zi cand am incert cu placa unui prieten si m-am simtit extraordinar. Cemi recomandati pentru incepatori:d

3 răspunsuri:
| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Sa nu incerci scheme complicate thinking

| ShockyPunk a răspuns:

Pai.in primul rand sa stii sa mergi cu skate-ul.adica sa iti tii echilibrul. dupa asta poti sa incepi cu wolly.winking

| sebi_3609 explică:

Pai stiu sa imi tin echilibru dar cu olli invat cam greu... apropo am inteles ca sambata la skateparku din brasov se tin niste cursuri