| Zberk a întrebat:

Azi dimineata am bagat un stick in TV si s-a stins TV-ul brusc. Nici macar nu se mai aprinde led-ul acela rosu. L-am scos din priza am stat jumatate de ora nimic, am incercat din nou acelasi lucru, dupa l-am lasat o ora si iarasi nimic, am scos toate cablurile si nimic. Mentionez ca e nou are 2 saptamani si este Televizor LED Philips, HD, 81 cm, 32PHH4309. Ce as putea sa ii fac? Apropo, daca s-a stricat si il duc la garantie mi-l repara gratis?

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Mai bine dul la garantie. si il repara gratis... eventual daca problema este cauzata de tine, te vor contacta sa iti spuna ca problema nu tine de garantie si ca te costa X lei reparatia