| bybyana21 a întrebat:

Azi mi-a venit un chef nebun de poze.
Stiti cand sunt cu prietenii facem poze geniale, apoi le editam si le punem pe alte site-uri, insa cand sunt cu parintii, si cand mergem in vacanta, facem poze normale, prea normale pentru zonele frumoase in care ne ducem.
am 2 intrebari:
1. Chiar daca parintii mei imi fac poze geniale chiar si cand suntem in vacanta cum sa le spun ca nu imi plac pozele facute de ei?
2. Cum spuneam, am un chef nebun de poze. Ce,, pozitii" mi-ati recomanda?

1 răspuns:
| Dilavia a răspuns:

1. spune-le ca pozele facute de ei sunt superbe dar u vrei sa faci si ca ei poze dar si ca u sai ca vrei poze smechere sa pui pe fb tweeter....si mai stiu eu pe ce sit asa si ca peisajele acelea este pacat sa nu fie surprinse intr-o poza smechera le mai spui ca faci poze si simple dar si smechere si asa ii impaci si pe ei si esti si u multumita!
2.pai urcare pe un ateve sau un scuter si fa-ti o poza toata lumea va zice ca este geniala sau fa-ti o poza stand in apa asa sexy si cred ca iti va sta foarte bine sau urcate pe un deal si stai culcata si sa iti faca cineva o poza de sus si in spate; le tau sa se vada cat de sus esti pe deal. daca mai vrei sa iti spun pozitii spune-mi in ce locuri te duci in vacanta si atunci imi va fi mai usor sa iti raspund!
fundita?