| rem1x70 a întrebat:

Când intru pe aplicatia Facebook si primesc notificare cu amintirile de acum 1-2 ani, nu merge sa distribui prieteniile... acolo unde scrie ca "te-ai imprietenit cu x", nu merge sa o distribui. Pur si simplu nu imi apare butonul de "distribuie". In rest pot distribui orice alta amintire inafara de prietenii. Sa fie problema de la contul meu sau pur si simplu nu se poate? Pentru ca am vazut ca la alti prieteni merge... Va rog ajutati-ma. Multumesc si funda!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Evident că se poate. Dacă nu s-ar putea nu ar mai distribui nimeni acele amintiri. Trebuie să ai contul pe public și tu, dar și prietenul tău.