| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, card la ing visa electron de la ce varsta iti poti face? ce acte sunt necesare, dar, sa spunem ca trebuie sa ai 18 ani, pot merge eu singur, si sa fac card pe numele tatalui meu daca am actele necesare... presupun ca 1 din ele e copie dupa buletin...
Mai multe detalii va rog...

Funda+Voturi pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Brilliant1997 explică:

Eu vreau sa-mi fac acest card pentru a juca la pariuri online la cei de la bet365, deci imi trebuie visa electron, 100% merge de la 14 ani doar cu buletinu in mana?

| Bianca2610 a răspuns:

De la 14 ani iti poti face card, doar cu buletinul personal. Daca te duci cu actele tatalui fara el de mana te vor da afara pe unde ai intrat happy