| ReadAllAboutMe a întrebat:

Salut^^ Caut 2 admine pe pagina mea de facebook.
Pagina se numeste Gossip Are Fashion.
Regulile sunt acestea: 1. Sa aiba experienta adica sa stie ce trebuie sa posteze pe pagina.
2. Sa aiba maxim 12, 13 ani.
3. Sa scrie corect.
4.ATENTIE! Sa fie online!
5.Sa nu posteze prostii♥

6. Daca aveti toate aceste calitati atunci lasa comentariu cu "Vreau sa fiu admina".

Inca ceva.: 1. Dati like acestei pagini.
2. Un share acestei postari.
3. Cand ai terminat lasa comm cu " Vreau sa fiu admina".

ATENTIE! Trebuie sa imi dovediti ca aveti experienta dandu-mi link-ul cu pagina voastra.
Dupa aceea va fac admina timp de 2 zile sa vedem daca pagina mai urca.
Vreau admine care au pagina peste 100.
Daca pagina mea mai urca atunci ramaneti admine Definitiv.

Lasa-ti link-ul paginii voastre..., adresa de email si numele vostru.winking

5 răspunsuri:
| BaDrihanna a răspuns:

Vreau sa fiu admina

| BibiBiBia a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/SmiileYou-are-beautiful/141453966064168 pagina mea mai am altele dar mai micute nu le am de mult timp am 11 ani jumate folosesc multe programe, atiu multe persoane care pot sa iti creasca pagina....sunt cat pot de activa si imi place sa fac multe jocuri cu premii

| Pinklollipop123 a răspuns:

Eu... Sunt admina si la alte pagini. Si mai am experienta

| Dee_Denisa_1994 a răspuns:

Vreau sa fiu admina.Am poze pentru site..Si sunt activa.Chiar am deja niste persoane care sa dea like.Dar dupa ce strang likeuri si fac pagina sa creasca sa nu zici ca nu ma mai vrei ca admina! Ce zici?

| ReadAllAboutMe explică (pentru Dee_Denisa_1994):

Okeii da-mi adresa ta de emailwinking
Si apropo cati ani ai?happy