| Shooter a întrebat:

Ce credeti ca ar fi mai bine sa imi iau...u Allview p4 sau p5 nou sau un Samsung galaxy s sau s2 la mana a 2-a? Sau ce telefoane mi-ati recomanda sa imi iau noi sau la mana a 2-a ..in functie de pret?

1 răspuns:
| Claudiuu7 a răspuns:

Poti sa iti iei un s2 sau s3 gasesti la unii baieti, da depinde de unde esti.Si sa ai grija ce iti cumperi. Tine-l in probe 2-3 zile si foloseste tot ce are pe el sa fii sigur ca e bunbig grin Succes!