| Shooter a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi cumpar? Un volan sau un smartphone?

9 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Depinde ce volan si ce smartphone. Poate sa fie un volan din ala Logitech scump si un telefon la 200 lei sau invers

| Gabitzu246 a răspuns:

Cred ca un smartphone ar fi mai misto, am si eu volan dar te plictisesti de el

| george232323 a răspuns:

Logic ca smartphone.

| Shooter explică:

Ok,va multumesc pentru raspunsuri...acum m-am hotarat, eram nesigur.

| Th3Unknown a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei o masina, de ce un volan? Asa mi-as lua si eu o roata sau cine stie ce stergatoare sau motor (am glumit). Daca iti plac cursele si ai pe ce sa joci jocuri tari din astea noi merita un volan dar si cu pedale si eventual si schimbator.Dar daca preferi sa vorbesti la telefon sa stai pe facebook, sa faci foto, filme si jocuri specifice un telefon.Eu as alege sincer sa fiu un simulator ( pentru ca te inveti cu o masina adevarata si poate reusesti sa prinzi experienta de la simulari si sa aplicii lucrurile invatate in viata reala, cu toate ca pretul este cam maricel) atunci un smartphone. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| FcUcv a răspuns:

Smartphonewinking

| MyaMyuka00 a răspuns:

Dap, un smartphone! am si eu si is very multumita... chiar daca se descarca mai repede nu conteaza k doar noaptea kan te culci il pui la incarcat si ziua il folosestiwinking bafta!

| RazvyBoss98 a răspuns:

Eu iti recomand un smartphone deoarece poti face mult mai multe, cum ar fi: sa asculti muzica, sa intri pe net, sa te joci, sa faci poza, sa vorbesti cu prietenii tai etc.

| DanyPavel a răspuns:

Smartphone. De volan te vei plictisi repede.