| hardy10000 a întrebat:

Salut, ce jocuri imi puteti recomanda? Cerintre de sistem:

Procesor:intel celeron 2.26 ghz single-core
Ram:2gb
Placa video:nvindia geforce FX5200 128mb

Răspuns Câştigător
| Steaua10 a răspuns:

GTA (4, san andreas, Vice City deluxe), FIFA 07, Need For Speed, Mortal Kombat, Tekken, PES 07, s. a.

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Age of Empires III, Battlefield Vietnam, Battlefield. 1942, Counter Strike 1. 6, Delta.Force Extreme, Grand Theft Auto Vice City, Prince of Persia, Stronghold Crusader Extreme, RedAlert, Robin Hood

| Broadband a răspuns:

Nu prea vad ce jocuri s-ar putea sa-ti mearga pe placa aia de 128mb, poate doar solitaire, din astea simple.
procesoru e ok, la fel si ramii,
placa video e cam mica, daca vrei jocuri gen: nfs world, eurotruck, crysis, etc

| calinx a răspuns:

Battlefield bad company 2, splintercell convinction, mass effect 2, din 22 febroarie assassins creed brotherhood, sw the force unleashed 2, super meat boy,

| raluca_1923 a răspuns:

GTA 4, san andreas, Vice City deluxe, FIFA 07, Need For Speed, Mortal Kombat, Tekken, PES 07, s. a. le joaca varul meu.