| Iuliiikkk a întrebat:

Ce parere aveti? www.fly26.blogspot.com nu am multe postari ca abia ieri l-am facut:d dau funtitza:*
>>PSdaca aveti idei despre ce as mai putea scrie spuneti-mi-le plz:D

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

Mie imi place e ok. poti scrie despre ce iti place tie, ce iti trece prin cap. orice gand interesant il poti scrie...revin:ce iti place,lucruri amuzante,chestii de look,cauti pe net ce e la moda si postezi pe blog...ii poti face reclama pe facebook, hi5, mess.