| RaR a întrebat:

Salut,ce pronosticuri si ce meciuri m-ati sfatui sa pun pentru maine la pariuri? Voi cand bagati va inspirati dupa un site anume? Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariuri? :)) Esti de-al meu atunci. Daca vrei un site anume unde biletele sunt deja facute atunci incearca aici http://www.biletulzilei.pariuri-x.ro/ Eu nu prea dau pronosticuri pentru ca fiecare are mentalitatea lui si in general nu e bine sa te iei dupa altii. Dar daca esti dispus sa bagi dupa mine atunci : Everton-Fulham 1 solist, Wigan-Tottenham 2 solist, Augsburg-Stuttgart 2 solist, Bilbao-Barca 2 solist(are cota mare) Evian - PSG 2 solist, Stoke-Norwich Total goluri sub 2.5;) sau ceva mai fantezist : Roma-Siena 1, Palermo-Inter 2, Parma-LAzio 2, Atl MAdrid-Real 2, Sociedad-Valencia 2, St Pauli-Hertha 2, Lorient-Marseille 2, Newcastle- Liverpool total goluri sub 1.5, Reading-QPR sub 2.5 - cu un leu am 9000 de lei castig pe asta.

2 răspunsuri:
| RaR explică:

Vad ca ai chef de glume.

| Stefffanutz a răspuns:

Cele mai fain ponturi le iei de aici http://any-ym-pass.tk/