| eXtreme078 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung Galaxy Mini 2 si Samsung Galaxy Young (Varianta noua!)? Am auzit ca Young are GPU prost si pe Mini 2 merg jocuri mai bune si eu folosesc telefonul pentru jocuri destul de mult. Precizez ca e primul meu Android, dar sunt priceput in ele. Deci as alege Young pentru ca e mai performant, si sistemul de operare imi place mai mult. (4.1 Jelly Bean). Vreau parerea voastra... chiar nu ma pot decide dupa ce am auzit pe internet. Funda!

Răspuns Câştigător
| WithoutName123456789 a răspuns:

Samsung Galaxy Young, e mai nou, are un android foarte bun si un procesor mai bun.
Funda?

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Mini 2.

| bybyu a răspuns:

Mai bun young deoarece:
Tip:Tft capacitve touchscreen
Numar culori: 256k
Dimensiune pixeli: 240x320, 3.0"
Are MP3
Are o memorie falsh de 160MB
Primeste un card de pana la 32 MB
Procesor: 832MHz processor
Transmisie date: are GPRS, EDGE, 3G, Wi-Fi, USB si Bluetooth
Facilitati:
1versiune OS 2.3.5 gingerbread
2 Jocuri da+ download ambile
Si cate, si mai cate are eu telefon super

| cooldede38 a răspuns:

Samsung Galaxy Young, este varianta noua, merge mai bine, are un super android(in comparatie cu celalat)Funda?happy

| Pop_Allin_1984 a răspuns:

Eu as alege Young e mult mai bun