| anonim_4396 a întrebat:

Cine da primul like si un comentariu dragut la majoritatea pozelor mele pe facebook, primeste funditawinking! Adaugati-ma si la prieteni :*! Numele meu de facebook este Iasmina Buse.Bafta!

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Sunt prea multe de facut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sa dati un raspuns la intrebarea mea de mai sus, in care imi spuneti numele de facebook, ca sa vad ce ati trimis.P.S.:Cine da cele mai multe like-uri si cele mai frumoase comentarii, primeste funditawinking!

| denymar a răspuns:

Spune-le prietenilor tai de la facebook sa dea like la poze...Crede-ma! Asa va fi mult mai bine decat sa te adauge la prieteni cate-un Gay!