| PkAdi a întrebat:

Salut cine stie un server de minecraft care are comanda /back (dupa ce ai murit sa te intorci inapoi in locu ala) un server roman daca se poate big grin mersi mult...

3 răspunsuri:
| Emylutzhu a răspuns:

Pai am eu un server dar e creative mode daca vrei sa intri hamachi:MineBall-1 parola:123456

| Myky1998 a răspuns:

Am eu un server super tare cu toate pluginurile si e unul la fel ca ala cu /back doar ca serverul meu este pe hamachi. daca vrei sa te joci
da-mi add la id de mess mikimikii85 sau skype miki. miky2.
Am nevoie de jucatori pentru ca serverul are doar 4 zile iar eu am decat 6 jucatori

| obelix123 a răspuns:

Cu hamachi
id:AndreiRomania AndreiRomania2...4
pw 123
ip:5.59.167.66