| 구미호 a întrebat:

Daca v-ati pune 12 dorinte ce ar fi? Oricare dorinta. Funda celei mai inventiva si colorata!

Răspuns Câştigător
| BubuuLoov a răspuns:

1.Sa ma mut la bunicu'.
2.Sa pot sa citesc gandurile.
3.Sa am puteri magice.
4.Sa am o vila in Dubai.
5.Sa am o masina decapotabila galbena.
6.Sa ies la o pizza cu toti membri One Direction.
7.Sa am cea mai perfecta zi de nastere la 14 ani.
8. Sa pot canta la un concert cu Justin Bieber.
9.Sa nu mai fie scoala.
10. Sa nu se schimbe niciodata prietenii mei.
11. Sa dispara ca printr-un miracol cei care ma enerveaza.
12.Sa imi dai funda!

6 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Hm... 1. Sa ma pot teleporta in lumea mea imaginara, oricand
2. Sa se vada Luna muult mai mare decat este acum
3. Sa pot vorbi cu ce vreau eu (ma refer la obiecte sau fenomene) Adica, gandeste-te cat de tare poate fi sa vorbesti cu vandul sau sa auzi ce spune ploaia :X
4. Sa pot controla vremea (Daca ar fi dupa mine ar ploua mereu tongue )
5. Sa moara toti idiotii (ma refer strict la cei cu IQ-ul scazut)
6.Sa poti respira sub apa
7. Sa pot vedea orice crima, inainte sa se intample...straight face Doar sa o vad. Sunt sadica, mi-ar placea sa vad asa ceva laughing
8. Fiecare om sa aiba o stea a lui, iar cand moare sa mearga pe acea stea, iar cine doreste poate sa-si viziteze vecinii de stea rolling on the floor
9. Sa pot intelege animalele
10. Sa nu mai exista oameni care sa te judece
11. Sa mi se indeplineasca dorintele de mai sus tongue
12. Sa scrii si tu dorintele talewinking

| Mooonsure a răspuns:

1.Sanatate
2.Sanatate
3.Sanatate
4.Sanatate
5.Sanatate
6.Sanatate
7.Sanatate
8.Sanatate
9.Sanatate
10.Sanatate
11.Sanatate
12.Si tot ce am scris mai sus, este doar pentru familia mea. Eu nu vreau nimic.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

1. Sa pot citi gandurile oricui.
2. Sa pot calatori in timp.
3. Sa pot deveni invizibila oricand vreau eu.
4. Sa iau bac`ul.
5. Sa nu mai fie scoala. [laughing)]
6. Sa am o vila in Bucuresti, Haway, insula Creta, insula Corfu.
7. Sa am un BMW m6 decapotabil si un Audi A5 [tot decapotabil] rolling on the floor))
8. Hotelul Burj Al Arab din Dubai sa fie al meu.
Si..cam atat. laughing `^^.

| Devyd a răspuns:

Ai putea sa iti pui doar o singura dorinta si aceia ca toate visurile tale sa se implineasca! In felul asta nu e nevoie de 12 dorinte.

| cosmywooz a răspuns:

1.sa traiesc intr-o lume unde sa nu existe lucrure rele 2.toate lucrurile sa fie gratis 3.toti oamenii sa fie buni(pentru ca din cauza tiraniei oamenilor, animalele sunt mai...salbatice) 4 sa pot vorbi cu animale pentru ca le iubesc parca deja ma inteleg cand le spun sa faca ceva ele fac si nu le comand le vb frumos ATAT asta e tot ce imi doresc

| ParadoxElly a răspuns:

Pai nu mi-ar trebui 12 dorinte daca mi-as pune o sungura dorinta :sa am 1000 de dorinte.