| AndreiD a întrebat:

Dau invitatii gratis pentru noua retea de socializare google + (sau google plus). Nu-s eu adeptu retelelor de socializare, dar consider ca unii chiar sunt curiosi sau chiar au nevoie.Pentru cei ce nu stiu ce-i aia si cu ce se mananca, ii invit sa se informeze. Pentru cei ce vor, cititi aici http://funsource-madman.blogspot.com/2011/07/invitatii-g ratuite-pentru-google.html. Pur si simplu, lasati un comentariu ca anonim sau cum vreti, impreuna cu adresa voastra de e-mail si eu va voi trimite invitatia.

PS:Nu fac reclama sau altceva, doar vreau sa ajut pe cei care cauta asa ceva...si da, sunt constient ca e oleaca reclama la propriu blog dar...scopu scuza mijloacele

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

Nea andrei cu ads-uri pe blog big grin care scoate bani dupa ele, ft bine lucrat, la fel faceam sho laughing da totusi! eu am deja cont google, mai vechi decat blog-ul tau big grin

trimite-mi si mie o invitatie, daca nu esti baiat rau happy

Întrebări recente