| Nane a întrebat:

Salut, de ce se incarca greu pe youtube? dau click pe video si se incarca cam greu. pe trilulilu nici nu apuc sa dau click si s-a incarcat tothappy am viteza destul de buna, descarc si cu 10 mb/s big grin

Răspuns Câştigător
| KatyKat a răspuns:

Probabil trebuie sa instaliezi. un program, scuze am uitat cum se numesti, dar poti asculta muzicaa pe trutube.com,,sunt mai multe))

3 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Ms de funda, apropo cum te numesti, si citi ani ai?)

| Nane explică:

M-am saturat de incompetentii care dau aceste raspunsuri. Rog administratorii sa ii pedepseasca pe cei care dau asemenea raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu si nu stiu ce sa fac.