| Chriss_9624 a întrebat:

Salut.de ceva vreme am primit cadou un samsung Corby si nu in timpul unui apel nu stiu cum sa intru in meniu sau sa citesc mesajesad ma poate ajuta cineva?!big grin fundita, multumesc!:*

2 răspunsuri:
| Michaela89 a răspuns:

Pai,in primul rand ca sa intri in meniu apae ecranul exact in dreapta jos(in engleza-menu,in romana-meniu)si dupa aia iti apar acolo mai multe mesaje, apleuri, fisierele mele etc. Sper ca te-am ajutat.

| Chriss_9624 explică:

Stiu sa intru in meniu, vreau sa citesc mesajele cand vorbesc la telefontongue