| iluzionist a întrebat:

De curand m-am apucat de magie... in special trucuri cu carti de joc. Din pacate cartile de joc ieftine au si o calitate pe masura. Unde pot gasi in Romania carti de joc Bicycle, Tally-Ho etc? La preturi rezonabile.

Răspuns Câştigător
| playingcardsro a răspuns:

Da. incearca www.PlayingCards.ro. Cartile de joc sunt la cele mai mici preturi din Romania.

6 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Stiu... si eu am vazut undeva niste pachete d`atea de carti, nu mai stiu exact unde in Sir sau IDM parca (Bucuresti) erau mai multe feluri de carti si diferite chestii, dar preturile pachetelor de carti incepeau de pe la 50 de lei si se duceau departe...

| AlexJB a răspuns:

Salut! Am si eu carti de joc Bicycle si stiu si ceva trucuri(7-8). Poti gasi carti pe: www.emagie.ro la sectiunea "CARTI DE JOC" si costa in jur de 20lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori pe cartidejoc.ro sau in bucur obor

| roby096 a răspuns:

Www.cartidejoc.ro e cel mai mare site de carti din ro

| iluzionist explică:

Gata, nu mai conteaza. Am analizat bine toate ofertele si in final cei de la www.playingcards.ro chiar au cele mai bune oferte si livrare chiar rapida. multumesc pentru raspunsuri.

| halo0 a răspuns:

Intra pe dli.ro