| Raul199612 a întrebat:

happy De maine o sa incep sa fac niste let's playuri pe minecraft cu tot cu microfonhappy si as vrea sa imi dati si mie urmatoarele programde bune

1)un program de filmat bun
2)un program de randat bun, Si la ce ajuta randatul videoclipurilor
3)cum pot face 1080p?

4 răspunsuri:
| Brailla15Z a răspuns:

Salut.
1 ) Fraps.
2 ) Sony Vegas [ Cel mai bun, te ajuta 100 % ]
3 ) Pentru a face 1080p iti trebuiesc 2 fisiere pe cale le bagi in folderul specific. Din pacate am uitat cum se numesc, o sa caut si revin cu mesaj.

| Caponel98 a răspuns:

Salut
1. Un program foarte bun de filamt este bandicam ( il poti descarca de aici http://www.bandicam.com/downloads/ ) Acest program este special pentru minecraft.
2. Randatul se foloseste in special pentru editarea videourilor. Eu iti recomand un program foarte bun numit VideoPad ( il poti descarca de aici http://videopad-video-editor.en.softonic.com/ ) Acest VideoPad este de un nivel medium spre hard, in sensul editarii ma refer dar o sa te obisnuiesti repede. Daca vrei un program complex care sa poti face tot ce vrei cu video-ul tau iti recomand SonyVegas, dar iti dau un sfat mai intai invata sa folosesti VideoPad si dupa alte programe.
3. Poti face 1080p cu ajutorul programului spus mai devreme VideoPad. Acest program are o sectiune unde alegi cat vrei adica 720p, 1080p.
Funda?

| Raul199612 explică (pentru Caponel98):

Vinde funda, dar ma poti ajuta? da-mi id skype sau id de mess ca daca mai am nev de ajutor sa apelez la tine daca pothappy

| Raul199612 explică (pentru Raul199612):

Vine*