| Departure a întrebat:

De unde as putea cumpara un penny board sub 200 lei... nu trebuie sa fie original, doar bun(accept si second). Daca este magazinul doar fizic, doar in Galati.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Decathlon, nu stiu daca gasesti in Galati, dar in decathlon, cel mai mic pennyboard costa 150 lei, am unul de 1 an si nu am probleme, nu stiu daca il poti comanda la domiciuliu.Sau, in cateva magazine din malluri mai gasesti pennyboard uri sau la magazine speciale pentru asa ceva

1 răspuns:
| me4u a răspuns:

Salut, sunt destul de slabe cele sub 200lei. Gasesti aici mai multe modele incepand de la 249 lei

http://www.skates.ro/cruiser