| XxAlexandruxX a întrebat:

Salut era un film cu un baiat si o fata un fle de davinci code,vreau numele numai stiu exact cum se numea, la sfarsit ajung la momentul cand papa romei este ajuns sa fie otravit

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Davinci Code " se numeste.
Dar nu iti recomand sa te uiti, este un film facut la comanda de catre elita masonica.

| kiv1990 a răspuns:

Davinci Code

| Generalul a răspuns:

The Omega Code, sunt mai multe parti, nu stiu exact care din ele

| FlaviusGreen a răspuns:

Nu stiu exact ceea ce cauti dar un film gen Da Vinci Code este National Treasure (Comoara Nationala), are doua parti parca si e unul dintre cele mai frumoase filme, il are ca actor principal pe Nicholas Cage asa ca think about it.