| TaZManik a întrebat:

Eu ma cam plictisesc repede am jucat diferite sporturi dar nu sunt bun la niciunul am terminat sute de jocuri video dar m-am plictisit si de ele spuneti-mi si mie ce pot sa fac eu ca sa nu ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Iesi cu prietenii in oras distrati-va, asculta muzica, iesiti la o bere un suc cafea ceva, iesi la o plimbare prin parc, uitate la un film bun, sau citeste o carte, o revista. funda? please! mersi.

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Iti poti face un abonament la o biblioteca din zona ta si, periodic poti imprumuta orice carti doresti sau poti sa te duci la un curs de dans.

| Phantasmagoria a răspuns:

Indragosteste-te!
Asta chiar iti ocupa timpul.

| Pauliiici a răspuns:

Să iei o carte, dar să o şi citeşti!

| Shcokymzq a răspuns:

Incearca jocurile care dau dependenta ca Counter- strike, EU am jucat 4 ani cs si acum am putut sa ma las mai sunt si altele cum ar fi; Transformice, Warcraft. Daca nu apucate de skateboard, bmx sau role