| anonim_4396 a întrebat:

Fac o lucrare de diploma despre utilizarea internetului de catre adolescentii din Romania. As dori sa imi spuneti (daca sunteti adolescenti sau parinti de adolescenti) care sunt cele mai importante site-uri pe care le frecventati/frecventeaza.

Răspuns Câştigător
| piupiu a răspuns:

Site-urile de socializare sunt la moda in momentul de fata: facebook, Hi5, Twitter si altele de gen.

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Acum la ''moda'' este sa mai vezi ce face prietenul de pe hi5, sa mai razi de o pitzipoanca, mai iei o muzica, mai comanzi ceva d epe maniacmuzic, mai intri pe un prizee.com, la cateva zile mai accesez siteul facultatii ucv.ro...in mare cam astea ar fi

pupimik
| pupimik a răspuns:

Hi5, site`uri de referate, muzica.
Programe de download pentru filme.
Multi adolescenti au bloguri.
Mai nou orice adolescent intra frecvent pe site-uri gen pitzipoanca.org, cocalari.com, emoisti.info

| kh1ss a răspuns:

Google.ro; fotocommunity.com; my space; youtube.com; timpultau.ro; pollsb.com; dono.ro...

| Swabia a răspuns:

Site`uri frecventate de mine:youtube, 220, TPU, yahoomail, google, e-referate, messenger[desi, nu este site!], hi5, go-planet...astea sunt utilizate aproape zilnic! ...Mentionez ca sunt adolescenta!happy

| pitzy a răspuns:

Cele mai frecventate sunt de muzica, forum-uri chat-uri, si messenger...si hub-uri

| cretudancelife a răspuns:

Se stie mess, hi5, jocuri si alte prosti deci mai bine n-am mai frecventa ca presupun ca este o pirdere de timp, sorry ca am deviat de la subiect dar se stie ca adolescenti in ziua de astazi folosesc netu de plictisealatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

adolescenta: messenger, hi5, bolgul meu, my space, wikipedia, youtube.com, metalfan.ro, metalhead.ro, urban moto.ro pentru dictionare, carti si alte informatii caut direct oe yahoo si le iau la rand. caut foarte multe poze, imi plac pozele. de exemplu scriu pe yahoo: "blue". happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adolescenta siteuri de muzica si de televiziune