| CastorR a întrebat:

Salut, fratilor.Ati vazut vreodata extraterestri? SI daca da atunci unde si cum?

Răspuns Câştigător
| Nane a răspuns:

Nu stiu de ce unii mai posteaza daca sunt paraleli cu intrebarea... omul a intrebat serios si voi il luati peste picioroh go on daca nu sunteti capabili sa raspundeti la o intrebare, stai deopartehappy, iar aurius vrea doar funditalaughing De ce sa iti dea funda daca nu i-ai raspuns concret?laughing

9 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Am vazut eu unu.
Scria pe TPU intrebari despre extraterestrii.

| Petronela a răspuns:

Nu am vazut

| Parintele a răspuns:

Am vazut in filme. In realitate nu am vazut, insa sunt sigur ca exista.

| xtina a răspuns:

Da, am vazut extraterestrii!
Unde si cum? oh go on
Unde: pe net!
Cum: deschizi pagina de net. pe google scrii: extraterestrii, si gata iti arata o sumedenie de poze!

Numai bine, in cautarea ta! laughing

| mafi5 a răspuns:

Buna!
nu am avut extraterestrii dar am vazut la tel la stirile protv.detali,detali.iti zic mai multe daca imi dai mesaj public cu id tau
funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Da.Ieri in piata.Vindea cartofistraight face
Fi serios, daca cineva ar fi vazut un extraterestru s`ar fi aflat nu crezi?

| CastorR explică:

Daca vrei sa stii am 15 ani, Dar ma plictisesc sa ma corectez.

| danielasisi a răspuns:

Da am vazut in curtea scolii in casa bantuita erau verzi si cu capu mare rotund sper ca te-am ajutat!

| LoveMe a răspuns:

Nu nu am vazutwinking
nici extraterestii nici cum ai scris tu"extraterseti"winking
goodboyro. daca nu sunt indiscreta, cati ani ai?laughinglaughing