| 44TheSinner44 a întrebat:

Salut.
Îmi place foarte mult cubul rubik și deja a devenit o pasiune. De aceea, ieri mi-am comandat de pe net cel mai bun cub care există, GAN 13 Maglev. Problema este că tocmai astăzi am văzut că în scurt timp va fi lansat GAN 14.

Acum am o mare dilemă: să anulez comanda și să îmi cumpăr GAN 14 când va apărea? Sau să rămân pe varianta de GAN 13?

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Salut! Inteleg dilema ta. Daca iti place cu adevarat cubul Rubik si esti pasionat de acest hobby, poate merita sa astepti lansarea GAN 14 pentru a vedea imbunatatirile aduse fata de GAN 13 Maglev. Astfel, vei putea face o comparatie intre cele doua variante si sa iei o decizie informata.
Pe de alta parte, GAN 13 Maglev este deja un cub excelent si ai putea sa te bucuri de el inainte de lansarea GAN 14. Daca nu esti foarte interesat de noutatea adusa de GAN 14 si esti multumit cu performantele GAN 13, atunci poti ramane pe aceasta varianta