| dannyextrem a întrebat:

Imi spune si mie cineva un server de metin2 privat cu bonusuri normale(ca pe Metin2Ro) dar cu arme si armuri bune la magazine? Un metin gen Metin2Gx sau Metin2Tim dar unde gasesti ce arma si armura vrei.Scrieti aici doar siteul de la metin sau retelele hamachi, parola hamachi si IP-ul daca e nevoie si va rog sa nu incepeti alte discutii.

4 răspunsuri:
| Tokha a răspuns:

NewLongju sau xtreme mt2(xtremu' e cam rar)sunt fara hamachi si ma mai jucam pe Dinamik mt2 fara hamachi. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamik mt2 joc si acum am lvl 97 sunt sura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.prostudio.go.ro/ extreme mt2 e tare!

| PiraterisTdeMic a răspuns:

Newlongju xtreme sau metin2 global