| Shooter a întrebat:

In ce joc de FIFA sau UEFA apare si Romania?

3 răspunsuri:
| georgiocool a răspuns:

Salut pai Romania apare in uefa si liga I in fifa descarca liga I pentru c fifa joci tu si instaleaza de exp. liga I 2008, 2009 etc si dupa c o instalezi iti apare toate echipele din liga I la unele fife si din ligile inferioare ce stiam eu sigur ca Romania este in uefa 2008 in cele mai noi nu stiu ca nu am mai jucat uefa sper sa iti fiu d ajutor

| sNNapLe a răspuns:

Cauta pe net liga1 pentru fifa 13, 12 sau care il ai si o sa ai acolo un tutorial de instalare.Nationala Romaniei apare in toate fifa-urile.

| CryssCS16 a răspuns:

In FIFA SAU UEFA nu apare Romania.