| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume! Vreau sa ma ajutati cu un lucru foarte important.Pe Disney Channel este un serial de cateva minute care este difuzat in pauza de publicitate cu sfaturi despre moda.Cum se numeste si puteti sa-mi dati link-ul unde pot sa vad episoadele? Please, ajutati-ma! Funda!
P. S : Spune mereu la sfarsit „Ca-ching".

Răspuns Câştigător
| Sclipiciii a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=FGcfoqaCw3I nu am gasit in romana.Imi pare rau!

4 răspunsuri:
| naoko a răspuns:

Salut,acest serial se numeste Get the Look. Poti sa te uiti pe un site (www.PeTeava.ro).Funda?

| dcamy99 a răspuns:

Noako,am cautat pe acest sit si nu am gasit nimic.Si in plus l-as vrea dublat sau macar subtitrat in romana.Imi pare rau noako dar am cerut si link-ul si nu mi-ai dat nici macar un sit cu ce ti-am cerut. Daca nu voi gasi un raspuns mai bun atunci iti voi da funda, dar nu prea cred ca vei primi funda.

| dcamy99 a răspuns:

Bn atunci atunci cine imi poate da, daca se poate niste ore cand se difuzeaza.Plz!