| gazaru a întrebat:

Salut.Mi-a dat cineva un skateboard de ziua mea si as vrea sa incerc sa invat sa merg pe el si sa invat sa fac si scheme dar dati-mi si mie niste sfaturi sau site-uri.Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Eu zic să nu începi din prima cu smechemele, e periculos, te poți accidenta grav. Mai întâi, ar trebui să înveți să-l stăpânești, apoi să încerci câteva „ scheme "! Succes!

1 răspuns:
| VioCrazy a răspuns:

Buna! Ai putea sa urmezi un curs sau sa intri intr-un club... Incearca sa cauti pe internet astfel de cluburi din judetul tau big grin
Bafta! happy