| NesScaFe a întrebat:

Salut mi-am achizionat un iphone replica si am dat la schimb un telefon vreau sa stiu daca se fac reparati la iphone replici si unde in craiova findca ii cade semnalul si am fost informat de acest defect dati raspuns plz winking am auzit ca se pot repara dar se gasesc piese foarte greu vreau sa stiu daca pot sal repar undeva in craiova

1 răspuns:
| gabitzu11 a răspuns:

O replica e o replica. Nu are procesor Apple, sau alte caracteristici originale, dar are piese de la telefoane "expirate"(vechi), care nu poti sa le faci mare chestie. Nu o sa poti sa folosesti replica ca un iphone niciodata. Nu o sa poti sa joci jocuri, sa folosesti app store si multe altele.Din punctul meu de vedere, ai luat teapa. Eu am iphone original, si isi face banii. Un prieten are replica si e praf. Touch screenul e mult mai prost, sunetul e prost, semnalul. Eu zic sa vinzi replica, mai pui niste bani si iti iei unul original. Si ai avea o optiune, poti lua SH la 7-10 milioane un 3gs si un 4/4s de la 18-22 milioane. Si se merita.