| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,mi-am facut o pagina pe facebook pe care postez fiecare desen facut de mine:
https://www.facebook.com/AdrianDrawings
ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa vinzi tablouri prin piete ca sa vezi impactul care il ai.Si daca e pozitiv, sigur asa va fi, incearca sa intri la o scoala de specialitate pentru perfectionare.Succes!

| AdyAdrian5 explică (pentru MskDesign):

Multumesc pentru sfat

| Rozetta a răspuns:

Wow esti extraordinar, Adrian! Ma-I surprins placut cu autoportretul! esti un artist! portretul lui Steve Jobs, peisajele! aproape ca am ramas fara cuvinte! sunt sigura ca pe viitor desenele tale si portretele se vor vinde pe bani grei! sa ai o zi placuta! spor in desenat happy!