| Biib133 a întrebat:

Nu stiti jocuri in care poti sa faci haine si sa le vinzi, dar pe haine sa poti sa pui de exemplu poze de pe net?

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Nu:*

| Scarlett011243 a răspuns:

Kaneva; iti cumperi si haine facute de alti dar iti poti crea si tu. si le poti vinde pe rewards sau credits

| coralia_5862 a răspuns:

Imvu,poti traii o viata reala, intri in camere cu jucatori din toata lumea, poti cumpara haine facute de altii dar poti creea si u dar trebuie sa devi vip exista un site de unde te poti fae vip dar dureazasi trebuie sa stai mult pe site dar merita este foarte tare...