| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Nu stiu daca aveti si voi masinute din astea gen : care conduci, bagi fisa si conduci.
Sunt niste masinute mici, iti da o fisa si tu bagi la masinuta. Are un volan si frana. Dar faza e ca nu stiu cum sa conduc, adica cand conduc se opreste masina. la altii nu se opreste sad. cum se face?

2 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai tb.e sa apesi tare pe pedala din dreapta! Si ca sa mergi inapoi, invarte tare de volan in partea stanga sau dreapta!
Distractie placuta!

| Krauser a răspuns:

Si mie mi se intampla asta des.Dar am aflat ca daca iei curbe in loc sal ti drept se misca(adica nu ti volanul drept pur si simplu il misti)FUNDA?