| ADY_5784 a întrebat:

Salut, pe facebook, exista acea aplicatie : Who's your today's magic child, si tot primesc mailuri de la aplicatia asta. Cum blochez aplicatia? Sa nu mai primesc mailuri si sa nu mai apara pe peretele prietenilor mei?

3 răspunsuri:
| Evans a răspuns:

Dai Contul Tau happy Apoi Setari Confidedentialitate si ai acolo Bifat Who's your...debifezi si gatawinking

Funda big grin? VOt?

| Evans a răspuns:

Ma Scuzi laughing) Trebuie sa dai Contul Meu happy Apo --> Notificari happy

| Tasmell_3456 a răspuns:

Mai intai intra pe facebook si dai click pe home(acasa).Pe acesta ai in stanga aplicatiile tale, jocurile tale, prieteni conectati etc...
Cand pui sageata pe una din aplicatiile sa-u jocurile tale iti apare un x in stanga lor. Duci sageata pe aplicatia pe care vrei s-o stergi(Who's your today's magic child ) si dai click pe x.O sa-ti apara un chenar cu mai multe chestii.Jos in stanga chenarului scrie Remove...(numele aplicatiei).Dai click pe Remove... si gata.
Sa-mi dai panglica.winking