| Maximus a întrebat:

Pentru cei ce au jucat jocul "The Suffering Ties That Bind" am o intrebare. Ce trebuie sa fac sa trec de nivelul 3. Sunt in apartament si trebuie sa-mi amintesc ce s-a intamplat, dar nu reusesc sa trec de acest nivel. Cine ma poate ajuta are garantat funda!

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Nu am jucat acest joc, dar poate voi afla de la alt cineva, si iti voi spune cu siguranta.

| DarthNiger a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kqfIFAdTBjc uite aici te uiti si vezi ce trebuie sa faci, funda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in debara si iei scrisorile, apesi tasta 2 si apoi numpad 4 (in partea dreapta).