| Dantewashere a întrebat:

pereti camerei mele par cam tristi, de unde as putea lua niste postere sa-l fac sa para vesel?

5 răspunsuri:
| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Ca sa zic asa : poti pune postere cu cantareti/trupa ta preferata daca vrei sa nu mai fie ''tristi''

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Reviste,tragi la imprimanta, la chioscurile de ziare sau chiar ai putea sa iti creezi tu ceva postere happy

| Rockerul2012 a răspuns:

Salut! De pe www.posterstore.ro

| CosminTheWin a răspuns:

1. Iti listezi de pe net daca ai imprimanta color.2.Iei din reviste. Funda te rog

| xLollo a răspuns:

De la farmacie, spune-i farmacistei ca ai intresia ca pereti sunt tristi.