| Essence a întrebat:

Salut prieteni.
Am vazut la un prieten un joc cu o bila ( o minge ) cu care trebuia sa mearga pe un drum foarte ingust ( situat la inaltime ).
Ceva in genul acestei poze : http://www.softsia.com/screenshots/3D-Ball-Slider_srw1.j pg

numai ca jocul era altfel. Mingea se facea din hartie ca sa zboare la alta inaltime, se facea din lemn (cand mergea normal) si din metal (fier) cand trebuia sa mute alte mingi pentru a putea inainta.

Daca stiti cumva jocul imi puteti spune cum se numea? :o3
Multumesc.

Si mai am un joc. Cu un soricel care e intr-o minge (http://www.petboutique.ro/images/mingecusor.JPG ) si tot asa trebuie sa mearga printr-un spatiu ingust ca sa ajunga la alt nivel.

Sper ca ma puteti ajuta.
Multumesc.
:-*

( stiti rasplata );;)
>:D<

7 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

De ce nu il intrebi pe prietenul tau?

| PastilăBă a răspuns:

Jocul se numeste Ballance:X

dar nici eu nu stiu cum sa-l decarccrying

| asdfghjklo a răspuns:

Primul joc se numeste ballancehappy il poti downloada de pe googlewinking Succeslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul cu mingea se numeste ballance. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce sait sa intru sa gasesc jocul ballance?

| MrThalium a răspuns:

Ballance iar al doilea il poti cauta pe net drept joc cu soricei in mingelaughing

| maryus_6215 a răspuns:

Jocul se numea ballance