| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cum ajung din gara Brasov la paradisul acvatic? si cat costa biletul la autobuz? dar daca iau taxiul de acolo, cat ma costa? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi pe google maps faci zoom pana vezi simbolurile autobuzelor (alea fiind statiile dai click pe ea si iti zice ce autobuze trec asa stii cu care pleci).

| Danzell a răspuns:

Am impresia ca poti lua 40-ul oricum nu e departe de gara eu am mai fost prin zona si poti ajunge destul de repede si pe jos. poate cam 30 min.

la taxi nu cred ca da o sa dai mult. pretul pe kilometru variaza undeva intre 1, 33 si 1, 74 lei pe km ca distanta sunt cam 3 km de la gara la destinatia ta