| chybrytel a întrebat:

Salut stie cineva cum se numeste accesoriul acela care se pune pe pumn cand te bati? ala cu gauri si se baga pe degete... (nu stiu cum sa explic dar sper sa intelegeti) poate sa imi spuna cineva?

Răspuns Câştigător
| stardeea a răspuns:

UITE UN FORUM CU MAI MULTE INFO http://forum.fight.ro/viewtopic.php?t=3042

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

eu il stiam sub denumirea de "rozeta"...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Mda si un var de-al meu detine asa zis BOX sunt foarte misto dar dc intrebi ti s-a pus pata pe cine si vrei sal revolviwinking?

cristian
| cristian a răspuns:

Rozeta de robinet de calorifer.

cristian
| cristian a răspuns:

Daca intri pe military-shop.ro ai sa gasesti niste manusi Biker cu nituri.Pa cuvant sunt ceea ce cauti tu.

| LuS[z] a răspuns:

A PAI NU CA CEI DE AICI AU SPUS TOTUL! EU CE SA MAI ZIC!?"? TI-AU DAT TOATE RASPUNSURILE!

| monicaclaudia a răspuns:

Ei eu sper ca sa nu ai nevoie sa il folosesti ((. Este destula viloenta in zioa de azi (

| JayLeno a răspuns:

in Romania e cunoscut sub numele "Box", inainte sa se gaseasca de cumparat in forma actuala se foloseau robineti de conducte...

| stardeea a răspuns:

Brass Knuckles, FOARTE MISTO DAR FOARTE PERICULOASE, SI ILEGALE

| chybrytel explică:

younazistu pumnal am crezut ca se numeste da dupa o cautare p google am aflat ca pumnalul e cu totul altcevawinkinghappy multumesc tuturor celor care m-au ajutatwinking

| chybrytel explică:

Eliza nu mi s-a pus pata pe nimeni... si daca ar fi sa mi se puna pata p cineva las rezolva cu cap ca e mai bine decat cu pumnuwinking intrebam din curiozitatebatting eyelasheswinking

| scriptulul a răspuns:

Se numeste verigheta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

din cate stiu eu se numeste pur si simplu "box"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

box

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brass Knukless

| younazistu a răspuns:

pumnal