| cosmin409 a întrebat:

Salut.Sunt din sunt din Botosani si vreau sa invat parkour.
Daca stiti vre-un antrenament sau alt ceva ce m-ar putea invata va rog sa imi spuneti.

P.S:Sunt din Botosani\Botosani

1 răspuns:
| LeKaAlex a răspuns:

Nu sunt din Botosani dar iti sugerez, sa te duci undeva unde sunt cladiri putin mai mici adica intr-un parca ceva, la noi in parca sunt cladiri mici le-au facut pentru noi laughing si de acolo vin multi copchii, care sar si prima oara sari cu capu in jos dar nu sa te lovesti in cap lol, sau pe o saltea sa exersezi daca n-ai sarit in cap rolling on the floor