| IceCuBe_5755 a întrebat:

Sunt nou pe TPU si am o tastatura de o luna doua si am impartit un suc cu ea.Acum nu imi mai merg numerele 1 2 3 4 7 8 9 0 si nu stiu ce sa fac.Am desfacut-o si am si curatat-o cu spirt dar nimic.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

I-ati alta daca nu merge sau poate e activat butonul numlock big grin

5 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Na-i ce-i face, cumpara alta tastatura > Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| SsAa a răspuns:

Poi eu vad ca-ti merge atata timp cat ai scris deja numerele alea...

| Condratt a răspuns:

Aceeasi problema o am si am mai avut-o si eu,prima data s-a rezolvat de la sine, sa stii ca nu e de vina tastatura, e ceva de la pc.

| JustUnknown a răspuns:

Apasa pe butonul "NumLock" big grin

| IceCuBe_5755 explică:

Nu merge nici cu NumLock si am scris numerele alea cu start\run\osk