| Sebiy a întrebat:

Salut.Sunt trist pentru ca am suparat un prieten si cred ca mi-a dat ignore si pe messenger, eu il cunosteam doar virtual dar am spus o tampenie despre un joc care l-am legat de viata reala si s-a suparat...Va rog daca mi-ati putea spune ce sa fac...ma simt prost.

Răspuns Câştigător
| Pukka a răspuns:

Incerca sa iei legatura cu el in alt mod in asa fel incat sa ii poti explica ca ai gresit si ca iti pare rau, dandu-i de inteles ca nu are de ce sa faca lucruri ca stersul id-ului tau din lista!
Succes si sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| madalinakaratista a răspuns:

Da-i din nou cerere de prietenie pe mess si [ana iti da el igg lasa-i un mesaj legat de faptul ca iti pare rau