| timioros a întrebat:

Salut, sunt um pusti de 10 ani care impreuna cu un alt pusti de 13 ani vrem sa ne facem o trupa de rock.eu stiu sa cant la pian si am o voce super. ce sa fac sa am o trupa?

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Alegeti un cantec, repeta-l cu prietenul tau apoi cere parerea unui profesor de muzica, daca va sustine si spune ca aveti talent mai ramane doar sa dati un mic "concert" local ca si ceilalti sa afle de talentul vostruwinking
Succes.
P. S. Numele trupei se alege pe parcurs big grin

xoxo, mary peace sign

| Buggz a răspuns:

Sa visezi in continuarewinking

| iLovedYou96 a răspuns:

Hey! si eu am 10 ani si vreau sa-mi fac o trupa cu cea mai buna prietena de 13 ani! ma rog... chiar nu stiu si eu caut acelasi raspuns! sa stii ca si eu am o voce super doar ca eu acum invat sa cand la chitara!

Răspuns utilizator avertizat