| NYCity a întrebat:

Salut, TLC'ul e acelasi cu Discovery Travel and Living? Ca am vazut ca au aceleasi emisiuni, doar ca difera orele. (ma gandeam ca TLC vine de la Travel and Living Channelthinking). Se poate vedea si online tv live?

Răspuns Câştigător
| lostsoul4ever a răspuns:

Salut nu e acelasi cu Discovery Trevel and Living sunt show-urii care au fost si sunt difuzate pe ambele.
TLC il poti vedea online aici: http://tvronline.com/online-tlc-romania-live-gratis/

1 răspuns:
| Pufuleteeeee a răspuns:

Heywinking pai eu de exemplu le am pe amandoua la cablu mai exact la dolcelaughing numai ca exista si diferente ca la Travel an Living ai unoeri emisiuni care nu sunt pe TLC si inverrsslaughing asta credeam si eu inainte ca sunt aceleasi dar cand am vazut ca le am pe amandoua mi-am dat seama ca sunt diferite! fundita?

Întrebări recente