| chomper a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un sfat. Peste o luna vine 8 martie si nu stiu ce cadou sa dau fetelor din clasa. Martisoarele nu sunt genul meu. As dori sa le dau un origami facut din hartie dar nu stiu ce model sa fac. Poate imi puteti spune ce sa realizez ca mie nu-mi vin idei thinking Dar as dori sa fie ceva simplu. Si ce tip de origami sa folosesc cu triunghiuri sau normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Martisoarele se dau pe 1 martie. Pe 8 martie este ziua femeii. Citi ani aveti voi ca trebuie sa le dai ceva de 8 martie?! Nu ar fi mai potrivit ceva pentru 1 martie? Daca nu vrei sa le dai martisoare, iti sugerez un buchet de ghiocei legat cu un snur de martisor. Asa impaci si varza si capra.

3 răspunsuri:
| agabybos a răspuns:

Poti face cateva felicitari si o floricica sau mai multe in felicitare

| Colban_Anamaria_1997 a răspuns:

Poti sa le dai cate o floare sau o felicitare!