| CristiUcV a întrebat:

am 14 ani si 57kg vreau sa mai slabesc putin si sa fac "patratele"la abdomen, ce exercitii mi-ati recomanda? Acasa sau la sala?

3 răspunsuri:
| Andrewtz a răspuns:

Sala Fundoiii?

| andyyy97 a răspuns:

Pai si eu am tot 14 am facut patratele de la 13...asta e.eu am facut muschii la aparat ca am acasa ins Nu si patratelele patratelele le-am descoperit din intamplare laughing amuzant stiu dar sa-ti zic cum a fost faza:aveam 2 gantere de 5 kg fiecare.fiind vara nu aveam bluza pe mine si am facut o mica pauza.ganterele le-am pus in zona patratelelor si fiind obosit respiram destul de greu avand in vedere ca ganterele erau cam apoape de plamani asa ca muschii s-au contractat. dupa ce am decis sa termin pauza am vazut patratelele si dupa am facut in fiecare zii timp de 10 zile abdomene:30 dimineata pranz si seara.daa eram la scoala 60 dimineata 60 seara acum arata super abdomenul meuwinkingFunda?

| pauldeva a răspuns:

Pai incearca sa manci mai putin seara si du-te la sala sau daca nu acasa flotari, alergari si pentru abdomen paralele.