| george2431 a întrebat:

Salut,TPU! Am facut un server de minecraft bukkit 1.6.4 si il tin prin hamachi si nu pot sa bag bani in el(hosting) si vreau sa va intreb daca puteti plati pentru hosting adica - eu ma ocup de sv si toate cele
-si cine are bani de host plateste hostu si optional face reclamaIa.
Inca nu am decis veniturile din partea donatiilor, negociabil.
Cei interesati pm me pentru mai multe informatii!

2 răspunsuri:
| george2431 explică:

Multi au zis 50%eu si 50% donatorul dar eu am decis, stiind ca, costa mult hostingul 75% donatorul si eu 25%
Daca prin donator intelegem cine plateste hostul ca donatori sunt si playerii de pe sv care dau bani pentru grad...

| STRADI a răspuns:

Nu o sa fie interesat nimeni sa-ti plateasca tie serverul fara ca lui sa ii iasa nimic. Spune ce beneficii are donatorul